Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině, Ostrava

Pozice:
Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině
Zaměstnavatel:
Mrňousek CZ s.r.o.
IČO:
29384460
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
24000
Popis práce:

1. kolo pouze písemně CV na e-mail. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail: info@mujmrnousek.cz nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka.

Rozšiřujeme náš tým kuchyně a hledáme pomocného kuchaře/ku pro mateřské školy a dětské skupiny.

Náplní práce je příprava svačin a obědů, jejich portování pod dohledem zkušené kuchařky, úklid kuchyně a rozvoz jídel pro naše pobočky. Pracovní doba pondělí až pátek 6:30 – 15:00 hod.

Požadavky:
- vyučení v oboru (kuchař, cukrář …) výhodou, praxe v oboru alespoň 1 rok
- trestní bezúhonnost
- podmínkou je ŘP sk. B a praxe v řízení
- samostatnost, spolehlivost a pracovitost

Náplň práce:
- příprava pokrmů (svačiny, obědy) pro děti věkové kategorie 1 – 6 let a zaměstnance mateřských škol a dětských skupin pod dohledem zkušeného kolegy,
- výdej svačin a obědů ,
- úklid po výdeji,
- rozvoz jídel na pobočky
- vedení základních formulářů k přípravě a výdeji jídel (evidence teplot, potravin, strávníků)
- občasné zajišťování nákupů potravin pro přípravu jídla (drobné nákupy)
- zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucí stravovacího provozu, resp. ředitele

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: info@mujmrnousek.cz, nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kontakt
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
30×